GERARD® DIAMANT


TAŠKA GERARD DIAMANT – INSPIROVÁNA JEDNÍM Z NEJTVRDŠÍCH A NEJODOLNĚJŠÍCH MATERIÁLŮ ZNÁMÝCH ČLOVĚKU. ŠETŘÍ 10 % ČASU PŘI MONTÁŽI A 10 % VAŠEHO ROZPOČTU.

GERARD Diamant

Inspirována nejtvrdším známým nerostem v sobě ukrývá nejmodernější technologie a pokročilé materiály. Podobně jako ostatní výrobky GERARD je střecha složená z této šablony lehká, odolná, trvanlivá. Ušetří 10% zastřešení a 10% rozpočtu..

VÝHODY

Hledáte střechu, odolnou proti větru a bouřce, lehkou, ale silnou a s estetickým vzhledem? Přišli jste na správné místo.


Lehká a odolná proti zemětřesení

Lehká a odolná proti zemětřesení


Ušetřete peníze montáží GERARDových lehkých střešních tašek na svůj dům! V rámci strukturálních nákladů lze dosáhnout značných úspor.Více
Odolnost vůči větru a bouřce

Odolnost vůči větru a bouřce


Hurikány jsou poslední dobou stále častější, ale pod GERARDEM se není třeba bát. Do cesty Vám může přijít i hurikán o rychlosti 200 km/h, ale střechy GERARD odolné proti extrémnímu počasí nerozhodí ani ten!

Více
Odolná proti sněhu a ledu

Odolná proti sněhu a ledu


V každém profilu GERARD je zabudován potenciální zachránce života v podobě pláště z kamenných šupin. Jeho hrubá struktura nedovolí sněhu sklouznout, ale drží jej na místě.


Více


Odolnost proti ohni

Odolnost proti ohni


Hořící dům se může zřítit pod těžkou střechou, ale to je mnohem méně pravděpodobné u lehkých střech z lisované oceli GERARD! Střešní systém GERARD je odolný vůči požáru.

Více
Odolná proti hluku

Odolná proti hluku


Střecha GERARD je vynikající ve srovnání s jinými střešními krytinami z oceli. Efekt hlukové odolnosti je výsledkem strukturovaného povrchu tašky s potahem z kamenných šupin a systému uchycení.

Více
Odolná proti krupobití

Odolná proti krupobití


Extrémní změny v našem klimatu mohou způsobovat silná krupobití poškozující střechy. Střechy GERARD Vás zbaví starostí! Náš střešní systém je odolný vůči kroupám až do průměru 30 mm.

Více


Šablona
GERARD Diamant

Inspirovaná jedním z nejtvrdších a nejtrvalejších materiálů. Ušetří 10% rozpočtu.

Image
Image

Technické informace

Image


Délky tašky
1335 mm
Délka pokrytí
1270 mm
Šířka pokrytí
398 mm
Tašky/m²
1.98 m²
Minimální sklon
14° (25%)
Hmotnost tašky
3.03 kg


Barevné provedení

Klíčové výhody

V čem je GERARD vyjímečný

Nízká hmotnost

Snižte náklady na stavbu nebo rekonstrukci instalací lehkých střešních šablon. Dokonce i starý nebo slabý krov unese střechu systému GERARD bez vyztužení nebo dokonce výměny.

Větru odolnost

Orkány nejsou v našich končinách příliš pravděpodobné, ale přesto vás může občas potkat vítr o rychlosti v poryvu až 200 km/h. Se střechou GERARD se ale nemusíte ničeho obávat.

Kroupám odolný

Při současných změnách klimatu jsou stále častější přívalové deště s kroupami. Ty mohou způsobit obrovské škody na střechách. Naše střechy jsou odolné až do velikosti krup 90 mm.

Ohni odolnost

Střešní systém GERARD je přirozeně odolný proti ohni, protože kovové jádro a minerální posyp nehoří a navíc zabraňují dalšímu šíření požáru svou odolností vůči extrémním teplotám.

Akustika

Střešní systémy GERARD jsou konstruovány tak, aby maximálně tlumily přenos zvuku. Kompozitní vrsty polymerů a plyskyřic v kombinaci s tuhým jádrem tašky zaručují skvělé akustické výsledky.

Sněhová odolnost

Vysoká pevnost materiálu a celková konstrukční koncepce střešních systémů GERARD zaručuje vynikající únosnost sněhové pokrývky a její správné chování při odtávání. Odolnost proti opakovanému zamrzání a tání.

Záruka

50 let záruky na vlivy počasí

Střechy z lisované oceli GERARD jsou dodávány se zárukou 25 let na plnou odolnost proti povětrnostním vlivům, plus poměrně se snižující zárukou na dalších 25 let.

Podmínky záruky se mohou v určitých zemích lišit v závislosti na místních pravidlech. Přesné podmínky záruky Vám poskytne Váš místní zástupce nebo obchodník GERARD .

Záruka

Reference

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image