GERARD RADÍ


Máme odpovědi na pár základních otázek. Pokud nenaleznete odpověď, kterou potřebujete, budeme rádi, jestliže se nám ozvete. RÁDI ODPOVÍME

ODPOVĚDI
NA NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY


Zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky zákazníků, kteří se ptali dříve. Pokud nenaleznete odpověď, kterou potřebujete, budeme rádi, jestliže položíte nový dotaz pomocí formuláře umísťeného níže. Je to snadné. Můžete nám také zavolat, rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Je střecha GERARD hlučná třeba při dešti?

Rozhodně ne více, než jiný materiál. "Plechový zvuk při dešti nebo kroupách určitě nečekejte. Od povrchu dělí plechové jádro několik vrstev jiných materiálů, včetně pryskyřic a přírodního minerálního posypu. Tlumení zvuku je tudíž velmi dobré."

Musím na střeše provádět pravidelnou údržbu?

Střechy GERARD jsou koncipovány jako bezúdržbové po celou dobu její garantované životnosti. V prašnějším prostředí ale doporučujeme čas od času střechu vyčistit, aby znova vynikl odstín, který jste si vybrali.

Jaký je minimální bezpečný sklon střechy GERARD?

Minimální bezpečný sklon našich střech se mírně liší dle použitého vzoru šablony a lze jej případně snížit dalšími opatřeními. Obecně lze ale prohlásit že je to v průměru 12 stupňů.

Jak dlouho je značka GERARD na trhu, kdysi o ní nebylo slyšet?

Střešní krytina GERARD se začala vyrábět v roce 1957 na Novém Zélandu. Od té doby se rozšířila na všechny kontinenty. V Česku si ji zákazníci mohou objednat již více než 20 let.

Nenašli jste odpověď? Pošlete vlastní dotaz.

> KONTAKTUJTE NÁS <